Árnyék és fény: megnyitotta kapuit a Barlangfürdő… kültéri része – nem mindenki osztja a lelkesedést

Mindenképpen pozitívum, hogy kicsivel megnőttek a variációs lehetőségek azok számára, akik csobbanni szeretnének a nagy kánikulában. Ám az érem másik oldala még mindig ott van, volt egy ígéret a Barlangfürdő újranyitásáról, ami messzire elszállt. Márpedig a turizmusból élőknek ez hatalmas csapás.

Tovább olvasom

Hadiállapot esetén Rogán simán betilthatja az online lapokat is

Ez jelenleg még “csak” egy rendelettervezet, de az elmúlt 15 évet tekintve pontosan tudjuk, hogy bármennyire csorbítja is a demokratikus jogokat, a tervezetek gyakorlatilag mind valósággá válnak hazánkban. Csak nehogy véletlenül történjen a következő 10 hónap során egy kiprovokált incidens és véletlenül betiltsa a Fidesz az online lapokat… legalábbis egy részüket.

Tovább olvasom

Sikerült még inkább elszúrni a miskolci menetrendet?

Az utóbbi öt évben rengeteg kritika érte az MVK szellős, nem igazán utasbarát menetrendjét. Először az előző városvezetést támadták, ám a helyzet október óta a jelek szerint még csak rosszabb lett, hiába a kampányígéretek. Hétfőn egészen kiborító eset történt.

Tovább olvasom