A Tisza Párt határon túl született, ám kivétel nélkül magyar képviselő-jelöltjei nyílt levélben tiltakoztak Lázár János szavai ellen a külhoni magyarság nevében. Hamarosan jön a Fidesztől a románozás is? Vajon ennyi tartalmat éreznek a kormánytagok a “Nélküled” című szám éneklésekor?
Tovább olvasomSzerző: Tóth Sándor
Csöbör Katalin büszkén jelenti, hogy a hét közepén átadták a 3-as főút lezárt sávjait – legalább ez sikerült
Igaz, hogy a munkálatok bő egy hónapig tartottak, addig az átlagosnál is sokkal borzalmasabb volt a közlekedés a Pesti úton és környékén. De ez legalább elkészült és át is adták a forgalomnak, nem úgy, mint az M30-ast, amin továbbra is megy a huzavona, lassan két éve.
Tovább olvasomVáltozik a villamosközlekedés péntek este a DVTK mérkőzése miatt
Az MVK ugyanis rásegítő járatokkal próbál segíteni a szurkolóknak a stadionba való kijutáshoz a Fradi elleni évzáró mérkőzésre, illetve a hazaútnál is. Íme a részletek.
Tovább olvasomIsmét fény derült egy Fidesz-hazugságra: békepárti kormányunk 66 harckocsit adott Szerbiának, szinte ingyen
A kormány a második körben is 26 felesleges harci jármű eladásáról beszélt, de a kiperelt adatok köszönőviszonyban sincsenek ezzel. Hamarosan feljelentésnek néz elébe a kormány, mivel gyakorlatilag ócskavas áron adtunk el 66 harci járművet a szerbeknek. Való igaz, olyan jól állunk, hogy nincs szükség a normális vételárra.
Tovább olvasomKi a hibás? Egyre lehetetlenebb a közlekedés Miskolc keleti kapujában
Szopkó Tibor is elképedve figyeli, amit a Fidesz az M30-as autópálya ügyében művel. Ismét rengeteg az ellentmondás.
Tovább olvasomVáltozik Európa időjárása a napokban, de BAZ megyében a fehér karácsony esélye szinte kizárható
Szűk egy hét maradt még hátra szentestéig, de az időjárási előrejelző modellek szerint enyhe idő, majd lassú lehűlés várható, ám havazás még jó ideig nem. Az év utolsó napjaiban van rá némi esély, de ilyen időtávban még bizonytalan bármit is mondani.
Tovább olvasom“A Minisztérium ne az itt élő emberek életével és biztonságával alkudozzon, adják át az M30-ast végre”
A lakosság még egy éves lezárás után is türelmesen várt, a munka pedig decemberre végre elkészült. De most, 22 hónapos lezárás után, amikor az autópálya műszakilag készen áll, már nem annyira türelmes senki, hogy mindig csak húzzák a mézes madzagot, de mégsem nyitják meg az M30-ast.
Tovább olvasomÚjdonság: már virtuális sétát is tehetünk a miskolci Adventi Villamoson
Nagyjából ugyanúgy járhatjuk be a rendkívül népszerű miskolci járművet akár a világ teljesen másik szegletéből, mint amikor utcaképet nézünk az interneten. Érdemes kipróbálni, hasonló élményben lesz részünk.
Tovább olvasomMár nem kell hatalmas kerülőt tenni, újra járható a 25-ös főút jó ideje lezárt szakasza (videóval)
A fontos szerpentint már nem kell 15 kilométeres plusz távolsággal elkerülni Borsodnádasdnál, néhány napja ismét járható gépjárművel a 25-ös út ominózus szakasza.
Tovább olvasomDöbbenet, megint egy csavar, mégsem nyitják meg szerdán az M30-ast a forgalom számára
Ezzel a 22 hónappal ezelőtt, a balesetveszélyes talajcsúszás miatt teljes szélességében lezárt M30-as kálváriája tovább tart. Bár már kész tényként kezelte mindenki a hivatalos bejelentést, az utolsó pillanatokban valami mégsem lett kerek, zárva marad az M30-as szikszói melletti szakasza.
Tovább olvasom