Lázár János leszlovákozta a felvidéki magyar képviselőjelöltet, a határon túliak felháborodtak

A Tisza Párt határon túl született, ám kivétel nélkül magyar képviselő-jelöltjei nyílt levélben tiltakoztak Lázár János szavai ellen a külhoni magyarság nevében. Hamarosan jön a Fidesztől a románozás is? Vajon ennyi tartalmat éreznek a kormánytagok a “Nélküled” című szám éneklésekor?

Tovább olvasom

Csöbör Katalin büszkén jelenti, hogy a hét közepén átadták a 3-as főút lezárt sávjait – legalább ez sikerült

Igaz, hogy a munkálatok bő egy hónapig tartottak, addig az átlagosnál is sokkal borzalmasabb volt a közlekedés a Pesti úton és környékén. De ez legalább elkészült és át is adták a forgalomnak, nem úgy, mint az M30-ast, amin továbbra is megy a huzavona, lassan két éve.

Tovább olvasom

Ismét fény derült egy Fidesz-hazugságra: békepárti kormányunk 66 harckocsit adott Szerbiának, szinte ingyen

A kormány a második körben is 26 felesleges harci jármű eladásáról beszélt, de a kiperelt adatok köszönőviszonyban sincsenek ezzel. Hamarosan feljelentésnek néz elébe a kormány, mivel gyakorlatilag ócskavas áron adtunk el 66 harci járművet a szerbeknek. Való igaz, olyan jól állunk, hogy nincs szükség a normális vételárra.

Tovább olvasom

Változik Európa időjárása a napokban, de BAZ megyében a fehér karácsony esélye szinte kizárható

Szűk egy hét maradt még hátra szentestéig, de az időjárási előrejelző modellek szerint enyhe idő, majd lassú lehűlés várható, ám havazás még jó ideig nem. Az év utolsó napjaiban van rá némi esély, de ilyen időtávban még bizonytalan bármit is mondani.

Tovább olvasom

“A Minisztérium ne az itt élő emberek életével és biztonságával alkudozzon, adják át az M30-ast végre”

A lakosság még egy éves lezárás után is türelmesen várt, a munka pedig decemberre végre elkészült. De most, 22 hónapos lezárás után, amikor az autópálya műszakilag készen áll, már nem annyira türelmes senki, hogy mindig csak húzzák a mézes madzagot, de mégsem nyitják meg az M30-ast.

Tovább olvasom

Újdonság: már virtuális sétát is tehetünk a miskolci Adventi Villamoson

Nagyjából ugyanúgy járhatjuk be a rendkívül népszerű miskolci járművet akár a világ teljesen másik szegletéből, mint amikor utcaképet nézünk az interneten. Érdemes kipróbálni, hasonló élményben lesz részünk.

Tovább olvasom

Döbbenet, megint egy csavar, mégsem nyitják meg szerdán az M30-ast a forgalom számára

Ezzel a 22 hónappal ezelőtt, a balesetveszélyes talajcsúszás miatt teljes szélességében lezárt M30-as kálváriája tovább tart. Bár már kész tényként kezelte mindenki a hivatalos bejelentést, az utolsó pillanatokban valami mégsem lett kerek, zárva marad az M30-as szikszói melletti szakasza.

Tovább olvasom