Tizennyolc nap után történt újabb villamosbaleset Miskolcon, a vétkesek elrohantak a helyszínről

Az eddigi információk szerint a csattanást okozó Suzuki lopott volt, így nem egészen véletlen, hogy a sofőr és utasai nyúlcipőt húztak és elmenekültek a baleset helyszínéről. Miskolc továbbra is a villamosbalesetek városa, bár az AI már megmutatta, hogy kellene kinéznie a szerelvényeknek.

Tovább olvasom

Ismerős? Egy baleset után az egyik autó utasai és azok családtagjai megtámadták és súlyosan bántalmazták a másik sofőrt

BAZ megyében ez különösen fájó hasonlóság. Vasárnap komoly baleset történt a főúton, ám nem erről marad emlékezetes a sajnálatos ügy, ugyanis nem a karambolban, hanem az azt követő bántalmazásban sérültek meg súlyosan többen is. Két variáció is kering az ütközés utáni eseményekről.

Tovább olvasom

A hatalmas vihar teljesen tönkretette az eszközparkot, így elmarad a BAZ megyei város ingyenes szűrőprogramja

Eredetileg most vasárnap lett volna lehetőségünk egy sor ingyenes szűrésre Szerencsen, ám a hétfői óriási vihar a szükséges eszközöket lenullázva tönkretette, ráadásul még a személyzet több tagja is megsérült.

Tovább olvasom

Bajusz Gábor “láncos bombás”, “háborús gyilkos gépezetes” bejegyzéssel jelentkezett, szerinte mindenről Magyar Péter tehet

A miskolci képviselő szerint Magyar Péter szítja a gyűlöletet a közéletben (ilyenről már beszámolt a kormánypárti érzelmű Bajusz Gábor korábban is), egyenesen úgy fogalmazott, hogy a tiszások terve “a háború gyilkos gépezetének táplálása”. Mi hogy gondoljuk?

Tovább olvasom

Csöbör Katalin megtekintette az M30-as építkezését, majd újabb négy évet kért a Fidesznek

Rengeteget szerepel mostanában a fideszes képviselőnő a közösségi médiában. Hol arról ad hírt, hogy utcáról utcára, vagy éppen standokkal járják a településeket támogató (hivatalos nevén háborúellenes) aláírásokért, néha hírt ad arról, hogy javítgatják a szétbombázott M30-ast. Most éppen a Fidesz számára kért újabb négy évet a politikusnő.

Tovább olvasom

Növelik a biztonságot: rengeteg új térfigyelő kamerát szerelnek fel a BAZ megyei városban

Borsod-Abaúj-Zemplén megye sajnos nem a kiemelkedő közbiztonságáról híres, vehetnénk szinte bármelyik várost alapnak. Most Ózdon úgy gondolta a városvezetés, ezzel a lépéssel legalább egy kicsit beljebb lesznek.

Tovább olvasom

A tavalyi nagy siker után idén ismét lesz látványos Miskolci Fényfelvonulás

Akik részt vettek, mind úgy gondolták, hogy tavaly óriási élmény volt a fényfelvonulás a feldíszített autókkal – annyi mosolygó arc, csillogó szem és jó hangulat egy helyen, mindez Miskolcon. Mára kiderült, idén is élvezhetjük a látványt.

Tovább olvasom