BAZ megyéből is szervezett, fegyelmezett sorokban elindultak az Orbán-beszédre és erről a fideszes vezetők mind posztolnak

Országosan megfigyelhető, hogy a fideszes politikusok mind pedánsan beszámolnak arról, hogy ők bizony kis szervezett csapatukkal elindultak már a fővárosba korán reggel Orbán Viktor miniszterelnök beszédjére. Hiszen ne feledjük, minden fel lesz jegyezve és minden el lesz rendezve. Íme néhány példa megyénkből.

Tovább olvasom

Magyar Péter a csütörtöki Nemzeti Menetről – a hatalom hirtelen megtiltotta a drónozást

Jó ideje már, hogy hivatalosan engedélyt adtak a drónos felvételek készítésére a Tisza Pártnak, ám hirtelen teljes fordulat, tilos lesz “reptetni” – az ok pedig a “biztonság”. A fideszes menetről nyugodtan lehet, ott nincsenek ilyen aggályok, Magyar Péteréknél igen. A Tisza vezéralakja szerint a csütörtöki nap újra bekerül a történelemkönyvekbe.

Tovább olvasom

BAZ megyei krimi: hajnalban levágta a lakatot, lekapcsolta a biztosítékot, lefújta a kamerákat, de az eladónő jól reagált

Az M30-as autópálya az utóbbi időszakban nem tartozik a vidám helyek közé. Az itt levő egyik matricaárusító-helyet nézte ki magának a jól felkészült támadó, de a jól megtervezett lépések sem vezettek sikerre, mert az eladónő észnél volt.

Tovább olvasom

Rend, gondoskodás, fejlődés – évértékelőt tartott Miskolc polgármestere

Egy évvel a Bükk városa program bejelentése után – és több mint egy esztendővel a városháza elfoglalását követően – évértékelő beszédet tartott Tóth-Szántai József. Miskolc polgármestere a kormánypártok helyi képviselőinek vélt vagy valós eredményeit és a következő időszak terveit ismertette. Az egykor magát civil jelöltnek kikiáltó politikus szerint Miskolc „maratonfutásra” készül, amelyet néhány „sprinttel” tarkítanak – utalva arra, hogy a város megújulása hosszú távú, de lendületes folyamat.

Tovább olvasom

Teljesen szétbombáztak egy kis útszakaszt Miskolcon – “vajon ki adott erre engedélyt?”

A jelenleg rombolásként kinéző kis átalakításról ráadásul már most kimondták, hogy ideiglenes… két és fél évig. Vajon ki vállalta ezért a felelősséget? Simon Gábor válaszokat vár és mérges a “baráti beruházókra”.

Tovább olvasom

Miskolc ismét a frissen felvett hitelekbe süllyed, “pedig a Fidesz nem ezt ígérte”

Az előző városvezetés a Covid és az energiaválság ellenére sikeresen csökkentette Miskolc hitelállományát, most viszont Tóth-Szántai József fideszes városvezetése alatt egyetlen év alatt már a negyedik nagyösszegű hitelt veszi fel. Már kilencmilliárdnál járnak…

Tovább olvasom

Ellopta a könnyű prédaként hagyott autót, majd tízezerért rögtön el is adta volna a BAZ megyei tolvaj

Az erősen koros, de még mindig több százezret érő gépkocsit könnyű volt elkötni, mivel tulajdonosa benne hagyta az indítókulcsot. Borsod-Abaúj-Zemplén megyében ez még az országos átlagnál is jobb esélyekkel lopáshoz vezet, így is történt, de nem élvezhették sokáig a zsákmányt.

Tovább olvasom

Olyan útszakaszt adott át a Fidesz, amin már a ceremónián is látszódnak a repedések

Valami ilyesmi történhetett az M30-as gyorsforgalmi út átadásának környékén is? Alig férnek oda, heten vágják át a szalagot, de az úttesten már megjelentek a repedések. Ez lenne a minőségi munka?

Tovább olvasom