Egy kiváló hangulatú karácsonyi ünnepséggel zárta le a 2025-ös (több szempontból is felemás) évet a DVTK. Rengeteg elismerést kiosztottak, többek között Guzi Blanka és Tóth Anna is a díjazottak között.
Tovább olvasomSzerző: Tóth Sándor
Ha hiányoltuk volna: a karácsonyi időszakot sem úsztuk meg villamosbalesetek nélkül Miskolcon, rögtön kettő is történt
Ismét benézte a közlekedési helyzetet két miskolci gépkocsivezető, így a karácsonyi időszakban is sikerült megtalálni a híres miskolci, láthatatlan villamost. Ezt a csodálatos műveletet két nap alatt kétszer is végrehajtották autóstársaink.
Tovább olvasomFriss: a Fidesz karácsonyi ajándéka a miskolciaknak, hatmilliárdos elvonás a várostól 2026-ban
A Fidesz így kívánt boldog karácsonyt a miskolciaknak, ezt kaptuk a fa alá, éppen szentestére. Mellékesen azt is megtudhattuk, hogy a renitens, az akkugyárat elüldöző, “rossz” Alsózsolca is súlyos 51 millióval lesz majd szegényebb, azt szintén az Orbán-kormány vonja el a várostól, de más BAZ megyei településeket is érint.
Tovább olvasomLátványos fényfelvonulás a borsodi városban
Az adventi időszakban több ilyen látványos, fényekkel teli autós vonulást láthatunk, Ózd sem maradt ki a jóból, így látványos képek is készülhettek.
Tovább olvasomAranyárban készült el a BAZ megyei szerpentin, 29 milliárdba fájt hét kilométer út (videóval)
Bár ez az Ózd-Bátonyterenye útszakasz mindössze 10%-a, mégis több, mint 29 milliárd forint közpénzbe került. Az út többi része továbbra is pocsék állapotban van. Miért kerül nálunk minden ilyen pokoli sokba, ami állami építkezés?
Tovább olvasomA legtöbb és a legkevesebb egyszerre – bezuhant a DVTK meccseinek nézőszáma
A diósgyőri szurkolók által teremtett hangulatra nemigen lehet panasza egy átlagos elsőosztályú gárdának. A szezon során most látogattak ki a legtöbben a DVTK hazai mérkőzésére, éppen az utolsó meccsen, csak ez egyben egy csúnya negatív rekordot is hozott. A legtöbb ugyanis sosem volt még ilyen kevés.
Tovább olvasomMemóriafrissítés: Orbán Viktor kifejezetten támogatta a háború elején a szankciókat (videóval)
Tökéletes előtte-utána videó, hogy miniszterelnökünk hogyan fordult egyet szélkakas módjára, amikor a politikai előnyt máshonnan kezdte remélni. Igen, 2022-ben nyíltan kimondta Orbán, hogy egységesnek kell lenni és MINDEN szankciót támogat. Az energiaárak növekedéséről is mintha mást mondott volna akkor. Kifejezetten érdekes pálfordulás.
Tovább olvasomJövőre már munkaszüneti nap lehet december 24-e
Magyar Péter ugyanis karácsonyi üdvözlő bejegyzésében megígérte, hogy 2026-ban a leendő Tisza-kormány munkaszüneti nappá nyilvánítja 24-ét, hogy mindenki nyugodtan készülhessen a szentestére.
Tovább olvasomMediterrán edzőtáborba utazik a DVTK, a szurkolók mást ajánlanának
Az egy évvel ezelőttihez képest két héttel rövidebb lesz a téli szünet a labdarúgó NB I-ben. A látványosan alulteljesítő Diósgyőr körül bár hatalmas viharok vannak az elmúlt időszakban, egyelőre semmi változás nem történik, de a csapat és a stáb Spanyolországban tölt majd két kellemes hetet.
Tovább olvasomFélelmében a kormány rendőri segítséggel kitiltotta az ezres nagyságrendű kamionos tiltakozókat, csak 50-et engedtek be
Hatalmas méretű tüntetés indult a hétfői napon az egyre inkább Fidesz-adóként elhíresülő, durva útdíjemelés miatt. Ám Orbánék húztak egy újabb merészet, a rendőrség csak ötven kamiont engedett a belvárosba, a többit kitiltotta egy határozattal. Ezzel az újabb, szőnyeg alá söpört súlyos probléma meg is lenne oldva? Nincs mit tenni?
Tovább olvasom