Ha hiányoltuk volna: a karácsonyi időszakot sem úsztuk meg villamosbalesetek nélkül Miskolcon, rögtön kettő is történt

Ismét benézte a közlekedési helyzetet két miskolci gépkocsivezető, így a karácsonyi időszakban is sikerült megtalálni a híres miskolci, láthatatlan villamost. Ezt a csodálatos műveletet két nap alatt kétszer is végrehajtották autóstársaink.

Tovább olvasom

Friss: a Fidesz karácsonyi ajándéka a miskolciaknak, hatmilliárdos elvonás a várostól 2026-ban

A Fidesz így kívánt boldog karácsonyt a miskolciaknak, ezt kaptuk a fa alá, éppen szentestére. Mellékesen azt is megtudhattuk, hogy a renitens, az akkugyárat elüldöző, “rossz” Alsózsolca is súlyos 51 millióval lesz majd szegényebb, azt szintén az Orbán-kormány vonja el a várostól, de más BAZ megyei településeket is érint.

Tovább olvasom

Aranyárban készült el a BAZ megyei szerpentin, 29 milliárdba fájt hét kilométer út (videóval)

Bár ez az Ózd-Bátonyterenye útszakasz mindössze 10%-a, mégis több, mint 29 milliárd forint közpénzbe került. Az út többi része továbbra is pocsék állapotban van. Miért kerül nálunk minden ilyen pokoli sokba, ami állami építkezés?

Tovább olvasom

A legtöbb és a legkevesebb egyszerre – bezuhant a DVTK meccseinek nézőszáma

A diósgyőri szurkolók által teremtett hangulatra nemigen lehet panasza egy átlagos elsőosztályú gárdának. A szezon során most látogattak ki a legtöbben a DVTK hazai mérkőzésére, éppen az utolsó meccsen, csak ez egyben egy csúnya negatív rekordot is hozott. A legtöbb ugyanis sosem volt még ilyen kevés.

Tovább olvasom

Memóriafrissítés: Orbán Viktor kifejezetten támogatta a háború elején a szankciókat (videóval)

Tökéletes előtte-utána videó, hogy miniszterelnökünk hogyan fordult egyet szélkakas módjára, amikor a politikai előnyt máshonnan kezdte remélni. Igen, 2022-ben nyíltan kimondta Orbán, hogy egységesnek kell lenni és MINDEN szankciót támogat. Az energiaárak növekedéséről is mintha mást mondott volna akkor. Kifejezetten érdekes pálfordulás.

Tovább olvasom

Mediterrán edzőtáborba utazik a DVTK, a szurkolók mást ajánlanának

Az egy évvel ezelőttihez képest két héttel rövidebb lesz a téli szünet a labdarúgó NB I-ben. A látványosan alulteljesítő Diósgyőr körül bár hatalmas viharok vannak az elmúlt időszakban, egyelőre semmi változás nem történik, de a csapat és a stáb Spanyolországban tölt majd két kellemes hetet.

Tovább olvasom

Félelmében a kormány rendőri segítséggel kitiltotta az ezres nagyságrendű kamionos tiltakozókat, csak 50-et engedtek be

Hatalmas méretű tüntetés indult a hétfői napon az egyre inkább Fidesz-adóként elhíresülő, durva útdíjemelés miatt. Ám Orbánék húztak egy újabb merészet, a rendőrség csak ötven kamiont engedett a belvárosba, a többit kitiltotta egy határozattal. Ezzel az újabb, szőnyeg alá söpört súlyos probléma meg is lenne oldva? Nincs mit tenni?

Tovább olvasom