Hároméves együttműködés indul Borsod és Kárpátalja között a közös fejlődésért

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye önkormányzata és a Kárpátaljai Megyei Tanács újabb három évre erősítette meg partnerségét. Az együttműködés célja a gazdasági, kulturális és turisztikai fejlődés elősegítése, valamint az Európai Unió határ menti programjaiban való közös részvétel. A megállapodás kiterjed a befektetési környezet javítására és a két régió közötti kapcsolatok további bővítésére.

Tovább olvasom

Szijjártó: Az autóipari forradalom egyik európai központja jött létre a Miskolc-Nyíregyháza-Debrecen tengelyen

A külgazdasági és külügyminiszter, Szijjártó Péter is részt vett szerdán Az Év Befektetője gáláján, ahol elismerően beszélt a magyar gazdaság szívósságáról és sikerességéről, illetve ismét szóba került Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Miskolc.

Tovább olvasom

Helyreigazították Tóth-Szántait, miután valótlan dolgot állított a gyerekek étkeztetésével kapcsolatban

Egészen botrányos az az ételmennyiség, amit a miskolci óvodások és iskolások kapnak az utóbbi időszakban. Tóth-Szántai József polgármester változást ígért, azonban megpróbálta az előző városvezetésre hárítani a dolgot, ami nem jött be.

Tovább olvasom

Újabb baleset Diósgyőrben a villamossínen, mentőt is hívtak az esethez

Bár először sokan úgy gondolták a látvány alapján, hogy megint a láthatatlan villamost találták meg, de valójában két személyautó ütközött össze. Egy szerelvénynek viszont emiatt hirtelen kellett nagyot fékeznie, így információink szerint mégis a villamoson sérült meg egy ember. A hivatalos megerősítésre még mi is várunk.

Tovább olvasom