Megújul a felsőzsolcai vasútállomás, és megoldódhat a dugókérdés Arnótnál – ígéri Csöbör Katalin

Sűrű napjai vannak Csöbör Katalin fideszes országgyűlési képviselőnek, aki jobbnál jobb hírekkel igyekszik szolgálni a választókerületében élőknek. Csütörtökön az M30-as autópályával, pénteken pedig egy vasútállomással kapcsolatban adott helyzetjelentést.

Tovább olvasom

Nincs szükség olyan játékosra Diósgyőrben, aki nem hal meg a pályán – véli a klub fiatal sportigazgatója

Terjedelmes interjút adott az M4 Sportnak Horváth Csenger, a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK 2024 novemberében kinevezett sportigazgatója. A pályafutása elejéről, a DVTK-nál történő szerepvállalásáról, valamint a jövőbeni célokról is szó esett, de ismét előtérbe került a korábbi balhéja is.

Tovább olvasom

Kazincbarcikán jó helyre kerültek az EU-s pénzek

Kazincbarcikán 2024-ben 200 millió forint európai uniós pénzből újítottak fel két és fél kilométernél is több belterületi utat, de valójában több milliárdos támogatást nyert a város az elmúlt évek alatt. Óvodák, orvosi rendelők újultak meg, és emellett még a fiatalok igényeit is kielégítették.

Tovább olvasom

Milliárdos elvonás Tiszaújvárosnak és Kazincbarcikának, összesen 45 BAZ megyei települést érint a szolidaritási adó

Kedd este a Magyar Közlönyben közzétették azt a táblázatot, mely tartalmazza, hogy az önkormányzatoknak mennyi szolidaritási hozzájárulást kell fizetniük Magyarország kormányának. Megyénk települései közül Tiszaújváros és Kazincbarcika elvonása milliárdos, Berentének 752, Ózdnak 58 milliót kell az államnak fizetnie.

Tovább olvasom