Szikszó közelében már lassan 20 hónapja lezárták a gyorsforgalmi utat teljes egészében, de ezen kívül más helyeken is adódtak gondok, ahol részleges zárásokat, sávelhúzásokat kell alkalmazni. Ezzel elvileg nyárra kész kellett (volna) lenni, de mégsem sikerült. Mi okozza az elhúzódó problémát és meddig tart még?
Tovább olvasomCímke: útinform
Folyamatos terelések és kommunikációs problémák az M30-as autópályán
Az M30-as autópálya Miskolc, Szikszó és Tornyosnémeti közötti szakaszán már egy éve tartó terelések és útfelújítási munkálatok zajlanak, amelyek kapcsán kérdések merülnek fel a kivitelezés ütemezésével és a tájékoztatással kapcsolatban.
Tovább olvasomCsütörtöktől lezárják az M30-as fel- és lehajtóját
Több, mint egy hónapra lezárják a Miskolchoz közeli csatlakozási pontot, mindenképpen készüljünk a forgalom alapos változására.
Tovább olvasomTöbb baleset is történt Borsod megyében, az M3-ason is lezárás
Hol a havas, hol a jég miatt csúszós utak okoznak gondot az országban. Megyénkben is több csattanás történt pénteken. Az Útinform felhívta a figyelmet, hogy az ország északnyugati részén eső, ónos eső, keleti részén pedig hó esik. Az Útinform tájékoztatása szerint az M3-as autópályán, a Miskolc felé vezető oldalon, Mezőkövesd térségében egy személygépkocsi a szalagkorlátnak ütközött. A 135-ös kilométernél a belső sávot lezárták. Az M35-ös autópályán, a Budapest felé vezető oldalon, Debrecen elkerülő szakaszán, egy személyautó szintén a szalagkorlátnak csapódott. A 38-as kilométernél a külső és a leállósávot lezárták. A…
Tovább olvasomGondok az M3-ason és az M1-esen is
Szombat reggel óta az M3-as egy szakaszán törmelék miatt lezártak egy sávot. Budapestet pedig próbáljuk elkerülni a kongresszus miatti lezárások okán. Az M3-as autópályán, Vásárosnamény felé Gödöllő térségében korábban nagy mennyiségű törmelék került az útburkolatra. A 20-as km-nél újra két sávon halad a forgalom – írja az Útinform. Az M1-es autópályán, a komáromi szakaszon, burkolatfelújítási munkákat végeznek, melynek kapcsán a Hegyeshalom felé vezető oldalon, a 86-os és a 89-es km között a külső és a leálló sávot lezárták, az autósok a belső sávon, illetve az ellenkező oldal belső sávján haladhatnak. A főváros…
Tovább olvasom