Bizalmi válság alakult ki a Tokaj-Hegyalja Egyetem és az intézményt fenntartó alapítvány kuratóriuma között, amelynek elnöke Wáberer György. A feszültség odáig fajult, hogy az egyetem szenátusa a szerdai ülésén megszavazta, a kuratórium jelenlegi vezetésének távoznia kellene, erről pedig levélben tájékoztatták az illetékes minisztert is – a HVG információi szerint.
Tovább olvasom