Súlyosbították a büntetését annak az embercsempésznek, akit BAZ megyében üldöztek a rendőrök

Az autópályáról lehajtó georgiai-török állampolgárt több abaúji településen át üldözték a rendőrök, míg végül sikerült elkapniuk Felsődobszán. Most a Debreceni Törvényszék egy évvel súlyosította a migránsokat szállító férfi büntetését.

Tovább olvasom