Az utolsó percekben harcolta ki a győzelmet a Kazincbarcika, fontos három pont a zsebben

Nagyon jól tartotta magát a Kozármisleny, végül a hajrában sikerült a Barcikának eldönteni a mérkőzést és otthon tartania a három pontot.

A mérkőzés hajrájában, a 88. percben Csatári passzát követően azonban Szekszárdi Milán körülbelül 35 méterről lőtt a bal alsó sarokba, 1-0.

A folytatásban is adódott még helyzet a hazaiak előtt, de Lékai bravúrral hárított, ahogy többször is a találkozón.

Ezzel megszerezte harmadik győzelmét a Kazincbarcika, és továbbra is veretlen a Kozármisleny ellen. November első felében ismét találkozik egymással a két együttes, Kozármislenyben, ugyanis a kupában is ellenfelek lesznek.

LABDARÚGÓ NB II
10. FORDULÓ

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC–HR-RENT KOZÁRMISLENY 1–0
Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 350 néző. Vezette: Lovas László (ifj. Varga Gábor, Vrbovszki Pál)
KAZINCBARCIKA: Tóth B. – Ternován (Székely K., 85.), Szekszárdi M., Heil, Papp M., Süttő – Csatári, Kártik (Ferencsik, 72.), Szabó B. (Gyurkó M., 85.) – Kurdics (Kotula M., 77.), Pinte. Vezetőedző: Csábi József
KOZÁRMISLENY: Lékai – Beke, Gajág (Sági, a szünetben), Füredi, Turi – Nagy E., Kozics – Barkóczi (Molnár Á., a szünetben), Vajda (Major S., 65.), Kirchner (Hegedűs M., 71.) – Tóth Z. (Horváth P., 81.). Vezetőedző: Aczél Zoltán
Gólszerző: Szekszárdi M. (88.)

(Nemzetisport.hu) (Kép: Kbsc.hu)