Továbbra is él a remény, utolsó pillanatos góllal győzött a DVTK a Felcsút ellen!

Megosztás

Ismét nyert a Diósgyőr, így továbbra is megmaradtak a remények, hogy sikerül elcsípni a bennmaradást érő pozíciót a hajrában.

Az OTP Bank Liga 30. fordulójában az első félidőben több nagy helyzetet is kialakított a DVTK a PAFC ellen, amiből Gheorghe Grozav egyet értékesített is. A második játékrészben Urblík élete góljával egyenlítettek a vendégek, majd mindkét csapat győzelemre játszott, a kapuk felváltva forogtak veszélyben. A csattanó a DVTK-é lett, közvetlenül a lefújás előtt Molnár Gábor szerezte meg a győztes gólt. (Minap.hu)

OTP Bank Liga 30. forduló, eredmény:

Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia FC 2-1 (1-0)
DVTK: Malenica – Polgár, Milović, Soldo, Pikk –  Max, Grozav – Grgić, Suljić, Roshi – Vaněček. Vezetőedző: Zoran Zekić.
PAFC: Tóth B. – Nunes, Meißner, Spandler, Deutsch L. –  Urblík, van Nieff – Slagveer, Knežević, Kiss T. – Plšek. Vezetőedző: Hornyák Zsolt.
Gólszerző: Grozav (1-0) a 22., Urblík (1-1) a 75., Molnár G. (2-1) a 90+4. percben.

A DVTK elmozdult az utolsó helyről és négy pont a hátránya a még bent maradást érő helyen tanyázó ZTE és Honvéd mögött. A Budafok helyzete kezd reménytelenné válni.