Megtörtént a bejárás, a csodaszép új kazincbarcikai medence csak az első lépés

Megosztás

Ez az úszást kedvelőknek jelent majd remek kikapcsolódást és látványnak sem utolsó. A következő ütemben pedig tovább épül és egy teljes vízi komplexum lesz Barcikán.

Az egyik helyi csoportban Zólyomi Sándorné osztotta meg gondolatait és tapasztalatait, amit a hétvégi bejáráson szerzett. “Csodálatos látvány-élményben volt részünk az új Vízi-centrum megtekintésénél, hisz a mai napon több csoportban – előregisztrációval – lehetőségünk volt végigjárni idegenvezető kíséretében a városunk büszkeségét.

Úgy érzem elsősorban a fiatalság, és a sportolók fognak örülni ennek a sportolásra igen kiváló létesítménynek, uszodának. A lakosság részére a későbbiekben elkészült medencék, adnak majd lehetőséget a kikapcsolódásra. Köszönjük, ezt az alkalmat, remek program volt. A csoportot elkísérte Szitka Péter, városunk polgármestere is, aki a feltett -városi- kérdésekre is kielégítő választ adott.

A következő ütemben ide terjeszkedik tovább a komplexum

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kapcsolódó cikkek