Az ózdi Almási Balogh Pál Kórház anyagilag rendben van: tartozása nincs, a műszerparkja a vezetés szerint európai átlag körüli. A működését mégis egyetlen dolog tartja sakkban – nincs elég orvos. Erről beszélt Dr. Bélteczki János főigazgató az Ózdi Városi Televízió Háttér című műsorában, amelynek felvétele június 24-én került fel a YouTube-ra.
Tovább olvasom