A labdarúgó-világbajnokság alatt nincs is jobb program, mint kedvenc csapatunknak szurkolni, ám ahogy a meccsek feszültsége fokozódik, úgy kerül elő a hűvös innivalók mellett a lelátókon és a nappalikban a szurkolók legfőbb társa, a pirított napraforgómag. Borsodban két meccs között, vagy a szünetekben azonban nem csak a játékosok cselein, a nagy helyzeteken tudnak vitatkozni a tévé előtt ülők, hanem egy másik fontos kérdés is szóba kerül: akkor most makuka vagy szotyi a jobb megnevezése a finomságnak?
Tovább olvasom