Vonaton hagyta a kutyát, hogy megszabaduljon tőle – vádat emeltek egy borsodi férfi ellen

Állatkínzás vétsége miatt emelt vádat a Szerencsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki a vád szerint úgy próbált megszabadulni a gondjaira bízott kutyától, hogy egy vasúti szerelvény kerékpárszállító kocsijában magára hagyta az állatot.

Tovább olvasom