Ózdon több mint a háromszorosára emelték a városi kórház belterületén lévő parkoló napi díját. Janiczak Dávid polgármester az ügyben felvette a kapcsolatot az Almási Balogh Pál Kórház főigazgatójával.
Tovább olvasomSzerző: Tóth Milán
Kismamát vitt szülni az M30-ason kigyulladt mentő
Az Útinformra hivatkozva csütörtökön a Borsod24 is megírta, hogy az M30-as autópálya szikszói szakaszán, ahol részleges útlezárás van érvényben, lerobbant egy mentőautó.
Tovább olvasomTiszaújváros nem tudott semmit az erőmű részleteiről, márciusban egyeztethetnek az MVM vezetésével
Tiszaújváros önkormányzata ugyan tudott az MVM terveiről, miszerint erőművet létesítenének a városban, de a beruházás részleteivel kapcsolatban semmilyen hivatalos és nyilvános információt nem kaptak. Erről Fülöp György polgármester számolt be közösségi oldalán.
Tovább olvasomKigyulladt egy mentőautó az M30-ason
Vélhetően műszaki hiba miatt kapott lángra egy mentőautó Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az M30-as autópályán Szikszó térségében, a terelt szakaszon.
Tovább olvasomVívócsarnok épül Miskolc belvárosában
Hollósy András alpolgármester a közösségi oldalán jelentette be, hogy a reményeik szerint már ősszel birtokba vehetik a 12 pályás vívócsarnokot a sportolók.
Tovább olvasomHatalmas balesetet rögzítettek az egyik borsod megyei településen – videó
A kerítést is letarolták az összeütközött autók Borsodnádasdon, de csodával határos módon csak egy könnyebb sérültje volt a balesetnek. A vétkes sofőr ittasan ült a volán mögé.
Tovább olvasomHolttestet találtak Komlóstetőn
Egy, a harmincas éveiben járó férfi holttestét találták meg kedden Komlóstetőn. A férfit a rendőrség és a mentőcsapatok keresték, de későn találtak rá, és így már nem tudtak rajta segíteni.
Tovább olvasomDVTK: nem egyezett a klub futballfilozófiája és az edzője által elképzelt játék, ezért történt a váltás
Szerda délben a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK hivatalosan is megerősítette, hogy már nem Vladimir Radenkovic a csapat vezetőedzője. Horváth Csenger sportigazgató az okot is elárulta.
Tovább olvasomPályázati úton a BAZ megyei települések igénylik a legtöbb szociális tüzelőanyagot
A szociálistüzelőanyag-pályázaton 2346 önkormányzat nyert, nekik legkésőbb február közepéig kellett kiszállítaniuk a tüzelőanyagot az emberekhez – mondta a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium önkormányzati államtitkára az M1 aktuális csatorna szerda reggeli műsorában.
Tovább olvasomHa feljut a Barcika, Diósgyőrben vagy Mezőkövesden játszhatja hazai meccseit
A Borsod24 információi szerint a szurkolói ankéton hangzott el, hogy amennyiben feljut a labdarúgó NB I-be a Kolorcity Kazincbarcika, úgy a hazai mérkőzéseit a DVTK vagy a Mezőkövesd stadionjában játszhatja.
Tovább olvasom