Pénteken várhatóan öt órán át nem lesz melegvíz Diósgyőrben

Szükséges karbantartási munkálatok miatt már reggel nyolctól nem lesz melegvíz egy egész városrészben.

Kazánházi villamos karbantartás miatt Diósgyőr városrészben június 28-án, pénteken 8:00 órától várhatóan 13:00 óráig szünetel a melegvíz-szolgáltatás – ismertette a MIHŐ egy, a Minap.hu számára megküldött közleményében, melyben az ügyfelek szíves megértését és türelmét kérik.

Májusban az Avason folytattak munkálatokat, amikor is a távfűtés csőcseréje zajlott az Avas II. ütemben. Biztonságosabbá válik ezen munkálatok következtében a távfűtés szolgáltatása, ám ez átmenetileg közlekedési és parkolási nehézségekkel járhat.

Diósgyőrben, ha minden a terveknek megfelelően zajlik, akkor délután egy órakor már mindenkinél újra lesz melegvíz pénteken.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kapcsolódó cikkek