Remek programsorozattal ünnepli 75. születésnapját Ózd városa

Megosztás

Idén lett 75 éves Ózd. Bár látott már szebb napokat is az egykori ipari város, az utóbbi időszakban lassan, de biztosan növekvő pályára áll. A májusi időszakban telis tele leszünk kitűnő programokkal, többek között koncertekkel is.

A háború utáni évtizedekben hatalmas fejlődésen keresztülment Kazincbarcika a 70., Ózd pedig a 75. születésnapját ünnepli és ennek köszönhetően természetesen a programok sem maradnak el. Janiczak Dávid polgármester be is számolt a részletekről.

“IDÉN 7️⃣5️⃣ ÉVES SZERETETT VÁROSUNK ÓZD❗

A 75. születésnapot egy méltó programsorozattal ünnepeljük meg idén a város napjain, a Hétvölgy Fesztiválon május utolsó hétvégéjén! A helyi tehetséges, és sikeres fellépők mellett olyan sztárvendégeink lesznek mint Bye Alex és a Slepp, a Follow The Flow, és a Neoton! Részletes programot később fogunk közzétenni!

Megtisztelő, hogy Önökért és városunkért dolgozhatok, idén már tizedik éve! Köszönöm a bizalmat, hálás vagyok érte és igyekszem mindent megtenni a lehetőségek függvényében, hogy bizalmukat megszolgáljam!

Isten éltessen Ózd!” – közölte Janiczak Dávid.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kapcsolódó cikkek