Három gólt szerezve simán győzött a Kazincbarcika

Megosztás

Az NB II 26. fordulójában vasárnap délután Aqvital FC Csákvár – KolorCity Kazincbarcikai SC csatára került sor a dunántúli együttes stadionjában. Az egy héttel korábbi, DVTK elleni kezdőcsapat maradt az észak-borsodiaknál, Csábi József vezetőedzőnek semmi oka nem volt arra, hogy változtasson.

A Kazincbarcika maximálisan kihasználta a hazai együttes súlyos egyéni hibáit az első félidőben, és komoly előnyre tett szert.(0:2) A Csákvár ugyan a folytatásban többször is visszajöhetett volna a meccsbe, de legnagyobb helyzeteit is elhibázta, így nem kerülhette el a vereséget.

A második félidőben a Csákvár nehéz pillanatokat okozott a barcikai csapatnak, hiszen folyamatos nyomás alatt tartották őket, ám a gólszerzés nem jött össze. Ezt követően a Kazincbarcika egy sikeres támadást vezetve gyakorlatilag lezárta a meccset. (0:3)

Később a hazaiaktól egy szépítő gólra futottam, ezzel beállítva az 1:3-as végeredményt.

Forrás:Nemzeti Sport, Boon.hu