Rangos díjat nyert Ózd városa

Megosztás

Egészen pontosan az Országos Arany Rózsa Díjat.

A részletekről Janiczak Dávid számolt be a Facebookon:

“ORSZÁGOS ARANY RÓZSA DÍJAT NYERT VÁROSUNK!

Első sorban gratulálok az Ózdi Városüzemeltető Intézményünknek, mely városunk közterületeit rendben tartja, fejleszti! Nekik, azaz valamennyi dolgozójuknak köszönhetően a legrangosabb elismerést kaptuk meg idén, melyet Zsuponyó Anett alpolgármester és Csernus Noémi, az ÓVI ágazatvezetője vehették át pénteken, Budapesten. Erre a lelkiismeretes, jól szervezett munkára országos szinten is felfigyeltek, ugyanis a Magyar Turisztikai Ügynökség által kiírt felhíváson ezúttal a turisztikai fejlesztést és a magas színvonalú fenntartási munkát ismerték el a szervezők.

Ezt a rangos díjat régiónként csak egy város kaphatja meg, méghozzá olyan, amely évek óta kiemelkedő eredményt mutat fel a környezetszépítésben. Így könnyen meg lehet határozni, mennyi „tőlünk többre értékelt” várost tudhatunk magunk mögött!

Merjünk büszkék lenni városunkra!

Szeretjük Ózdot!”

Related posts