“Inkább a barlangfürdőt választottuk volna a DAM helyett” – megszólaltak a helyiek és a vállalkozók

Az aHang civil csoport miskolci csapatának szervezésében zajlott június 24-én, szerda este a Miskolctapolca Barlangfürdő helyzetének tisztázását célzó lakossági fórum a Hotel Aurora épületében. A résztvevők között Tóth-Szántai József polgármester, Dr. Czipa András, a térség országgyűlési képviselője, Martini Emil, a Miskolci Fürdők Kft. jelenlegi, Németh Judit pedig az egykori ügyvezetője, valamint helyi lakosok és vállalkozók is képviselték magukat. A lassan két éve húzódó nyitásra várakozás igénybe vette az érintettek türelmét. A jelenlévők közül többen is, vállalkozók és helyiek egyaránt megosztották a Borsod24 szerkesztőségével legfőbb sérelmeiket, észrevételeiket.

Tovább olvasom