Kedden reggel hét órakor kezdte ülését a miskolci közgyűlés, és mire a testület a zárt ülésig eljutott, két napirendi pont is lekerült az asztalról, miközben a város folyószámla-hitelkeretének emeléséről és több tucat önkormányzati ingatlan eladásáról órákig vitáztak a képviselők.
Tovább olvasom