Néhány nap múlva Miskolcra is megérkezik Zsozeatya burgerezője

Megosztás

A népszerű youtuber és streamer a borsodi megyeszékhelyen nyit gyorséttermet.

Már csak egy párat kell aludni, és a Szinvaparkban is isteneset haraphatunk egy jófajta, valhallás smashburgerbe. Zsozseatya ugyanis Nyíregyháza után Miskolcon nyitja meg a népszerű kézműves hamburgerezője, a Valhalla második üzletét. Az új étteremről hónapok óta csöpögtetett infókat a facebook oldalán, mostanra pedig már az is kiderült, hogy pontosan hol is lesz a burgerező és mikortól várja a vendégeket. A néhány napja megosztott videója szerint a miskolci Valhalla Burgernek a Szinvapark második emelete ad majd otthont – itt található a többi étkezde is a bevásárlóközpontban -, ahonnan egyébként falatozás közben pazar látvány tárul elénk a városról.

Hivatalos nyitás november 15-én, szombaton, 11 órakor. Délután kettő és öt között itt lesz Zsozeatya is, így a leglelkesebb rajongói személyesen is találkozhatnak vele.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek