Újabb baleset Diósgyőrben a villamossínen, mentőt is hívtak az esethez

Megosztás

Bár először sokan úgy gondolták a látvány alapján, hogy megint a láthatatlan villamost találták meg, de valójában két személyautó ütközött össze. Egy szerelvénynek viszont emiatt hirtelen kellett nagyot fékeznie, így információink szerint mégis a villamoson sérült meg egy ember. A hivatalos megerősítésre még mi is várunk.

Egy sötét színű Skoda típusú gépjármű hajtott a villamossínekre szerda késő délelőtt. A körültekintés nem volt tökéletes, mivel egy másik személyautóval ütközött. A szerencsétlen találkozás az Andrássy úton, a lyukói elágazásnál történt. Ezúttal – információink szerint – közvetlenül nem volt érintett a balesetben a villamos, de az erős fékezés miatt mégis sérülés történt.

Négy nap telt el a legutóbbi balesetmentes nap óta, idén eddig összesen hétnél járunk. Ez abból a szempontból, hogy az incidenseket számláló oldal statisztikája szerint 2024-ben 26, 2023-ban pedig összesen 29 baleset történt. A mai baleset nem számít a villamosbalesetek közé, annak ellenére, hogy a síneken történt a találkozás és huzamos ideig teljesen leállt a villamosközlekedés Miskolcon.

(kiemelt kép: Új Miskolcon láttam, fb)

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek