Jó időre bezárt a Búza téri halas üzlet

Megosztás

Már napokkal korábban figyelmeztetett a bolt, hogy hosszú bezárás következik. A friss hal elfogyott, rossz áru pedig nem is volt.

Szokásos hosszú nyári szünetre vonul a Búza Téri Halszaküzlet, most szeptember második hetéig máshol kell keresnünk a friss és ízletes halárukat. Már múlt héten kedden figyelmeztették vásárlóikat, hogy üzletükbe megérkezett a nyári zárás előtti utolsó szállítmányuk. Élő ponty, busa, folyami harcsa, kárász és törpe harcsa.

Néhány nap alatt (május 15-ig) ezek is elfogytak, kiürültek a polcok és tartályok, most szeptember 8-ig biztosan nyári szabadságon lesznek a boltban. Minden kedves vásárlónak kellemes nyári szünetet kívántak, a halimádók pedig alig várják a szeptemberi napot, amikor újra kedvenc üzletükben vásárolhatnak halat. Igaz, addig még a szupermarketeken kívül alternatívának a horgászat is megmarad.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek