Lakatos Tamás nyerte a Diósgyőr Rallyt, bajnokot is avattak

Részben borult a papírforma a hétvégén, hiszen a futam előtti bajnokesélyesek közül senki nem fért oda a dobogóra.

Az I. Diósgyőr Rallyt Lakatos Tamás és Marics Krisztina nyerte 208-as Peugeot-jukkal, míg a második a Kocsis Imre-Bakos István-Citroen C2R2 trió lett. A harmadik helyre Görög Péter és Mózes Máté ért Citroen C2-es gépkocsijukkal – olvasható a verseny honlapján.

Czékmány Norberték a szombati versenynap után még az élről térhettek nyugovóra, de vasárnap az első két gyorsot első fék nélkül kellett teljesíteniük, emiatt hátracsúsztak, és végül az ötödik helyen zárták a versenyt.

Ám mivel a másik nagy bajnokesélyes páros, Zoltán Kevinék is hihetetlen pechsorozattal kellett szembesüljenek – elment a fék, eltört a féltengely, elment a kocsiból az áram -, esélytelen volt számukra a jó eredmény, így Czékmányék számára az ötödik hely is elegendő volt az ORB2-es bajnoki címhez.

Az ORB3-ban a bajnokságot is megnyerő Lenkey Ákos és Drótos Cintia diadalmaskodott Diósgyőrben.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!