Döntetlent ért el a Kazincbarcika a Nyíregyháza ellen

Pedig az első félidőben még vezetett a borsodi csapat.

A labdarúgó NB II 27. fordulójában a fordulót megelőzően a 11. helyen álló Kazincbarcika a 16., vagyis osztályozós helyet elfoglaló Nyíregyházát fogadta – írja tudósításában a Nemzeti Sport Online.

A találkozón a 20. percben Lippai Tibor jogosan megítélt szabadrúgást értékesített, ezzel a borsodi csapat szerezte meg a vezetést, amelyet a félidő végéig meg is tartott.

A Nyíregyháza aztán az 56. percben Ramos fejesével egyenlített, és ezzel be is állította a végeredményt: 1-1.

A Kolorcity Kazincbarcika három meccse óta tartó győzelmi sorozata így megszakadt (a veretlenségi viszont még tart), a döntetlennel a többi mérkőzéstől függően a 11-13. környékén fogja várni a folytatást.

(A fotó egy korábbi találkozón készült!)

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!