Visszakapta posztját az észak-magyarországi mentősök tavaly leváltott igazgatója

Dr. Kádár Balázs (balra)

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyét is ellátó Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet élére visszatért Kádár Balázs főorvos, akit tavaly ősszel váltottak le, mivel Macskás Fadísz feliratú pólóban vett részt egy baráti szalonnasütésen.

Tovább olvasom