Meghökkentő eseményre ébredtek Tiszaújváros lakói február 6-án, péntek reggel. A Coop ABC oldalában található Alza csomagküldő cég automatájának teljes tartalma eltűnt. Az eset kapcsán a hatóságokhoz fordultunk kérdéseinkkel.
Ahogyan arról korábban beszámoltunk, az automatát valószínűleg ismeretlen elkövető vagy elkövetők kifosztották az éj leple alatt.
Dobi Tamás r. őrnagy, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense lapunknak elmondta, konkrét információk egyelőre nem tárhatók a nyilvánosság elé, tekintve, hogy a hatóságok jelenleg is nagy erőkkel nyomoznak az ügyben.
Hozzátette, a vizsgálódás kiterjed a kárérték meghatározására, illetve a sértetti kör behatárolására, így a rendőrség folyamatosan adatokat és információkat gyűjt, valamint a lakosság visszajelzéseit várja. Mint mondta, zajlik a környéken megtalálható térfigyelő kamerák felvételeinek feldolgozása is.
A rendőrség arra kéri a lakosságot, hogy amennyiben valaki az éjszaka folyamán a környéken gyanús mozgást, szokatlan zajt vagy bármilyen rendellenes eseményt észlelt, jelezze azt az illetékes szerveknek. Az ilyen információk a nyomozás szempontjából is fontosak lehetnek.
Fotó: Facebook
Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!
