Lépjen egy jó ügyért Miskolcon – minden lépés számít!

Megosztás

Jótékonysági sakkparti Miskolcon február legvégén a DVTK Medicalban.

“Lépjen egy jó ügyért – minden lépés számít!” – Rotary – DVTK jótékonysági sakkparti Miskolcon.

A Jótékonysági SakkParty időpontja: február 28., szombat, 9 és 13 órák között a DVTK Medicalban (Miskolc, Andrássy Gyula u. 94.). A szervezők várják a DVTK sakk szakosztályának közreműködésével megvalósuló Rotary–DVTK Jótékonysági SakkPartyra, ahol a játék öröme, a közösség és a segítő szándék találkozik.

“A győzelem nem számít, azok a lépések teremtenek értéket, amelyeket együtt teszünk!

A rendezvény célja, hogy támogatást nyújtson egy olyan digitális alkalmazás fejlesztéséhez és technikai feltételeinek megteremtéséhez, amely az értelmi akadályozottsággal élő személyek kognitív fejlődését segíti, és a rászorulók, családtagjaik, gondozóik számára térítésmentesen elérhető” – írták a szervezők.

A program
8.30–9.00: helyszíni regisztráció
9.00–9.15: megnyitó
9.15–9.35: Turcsányi Vince és Gáthi Donát, a DVTK FIDE-mestereinek bemutatója
9.35–11.00: amatőrök és a FIDE-mesterek szimultánja
11.00–12.45: amatőr rapid verseny
12.45–13.00: eredményhirdetés és vándordíj átadás

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek