Tóth-Szántai József megszívelte Magyar Péter tegnapi lépését, ami a köztisztviselők és állami szervek munkájának könnyítését illeti a veszett kánikulában, így a jövő hét elején a miskolci önkormányzati dolgozók is otthonról végezhetik a munkát… persze ahol lehetséges.
Tovább olvasom