A miskolci polgármester csatlakozott Magyar kezdeményezéséhez, hétfőn és kedden home office az önkormányzatnál is

Tóth-Szántai József megszívelte Magyar Péter tegnapi lépését, ami a köztisztviselők és állami szervek munkájának könnyítését illeti a veszett kánikulában, így a jövő hét elején a miskolci önkormányzati dolgozók is otthonról végezhetik a munkát… persze ahol lehetséges.

Tovább olvasom