Csöbör Katalin megígérte, hogy hamarosan visszaadják a forgalomnak a 3-as főút lezárt sávjait

Megosztás

Hosszú hetek folyamatos torlódását követően a szakemberek végeztek a vízvezeték felújítási munkálataival, így a képviselőnő szerint már csak az aszfaltozás maradt hátra. Ígérete szerint utána visszaadják a forgalomnak a most lezárt sávokat.

Csöbör Katalin még a hét közepén tett ígéretet arra, hogy a gépjárművek hamarosan visszakapják a kulcsfontosságú sávokat, amiket már jó néhány héttel ezelőtt lezártak a munkálatok miatt. November 11-én már lezárták a két sávot, most bő egy hónap elteltével kerültünk közelebb ahhoz, hogy újra visszaadják a járműforgalom számára.

A képviselőnő úgy fogalmazott, hogy hamarosan megszűnik a terelés a 3-as főút miskolci szakaszán, az ÉRV szakemberei befejezték a Bogáncs és Cementgyári utcák közötti szakaszon a vízvezetékek rekonstrukcióját. Megerősítette, hogy már a munkaterület helyreállításán dolgoznak, az aszfaltozást követően pedig visszaadják a forgalomnak a lezárt sávokat. Sokan várjuk. Fotó: Csöbör Katalin – Facebook.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek