Bár hivatalosan senki sem üzemelteti, azért azt sem mondhatnánk, hogy teljesen elhanyagolják a területet. A virágzásnak köszönhetően a méhek és pillangók is köszönik a látogatás lehetőségét.
És mi is bármikor odalátogathatunk, annak ellenére, hogy természetesen azért nem ugyanazt láthatjuk, mint mondjuk 2021 nyarán. De a miskolci Tündérkert még mindig kifejezetten szép látvány, érdemes rászánni egy kicsit a szabadidőnkből és sétálni egy nagyot a csodaszép területen.
A hétvégén friss képekkel gazdagodtunk, a fotókat Kovács-Gaál Margónak köszönhetjük. Így néz ki tehát jelen állapotában a miskolci Tündérkert. Az egyik képen pedig némi érdekesség a templom felőli részen, ezt nevezhetjük újdonságnak is. Hogy mi lesz a végeredmény? Valószínűleg heteken belül megtudjuk.





Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!
