Fontos mérkőzés előtt áll a DVTK csapata, hiszen március ötödikén, szombaton bajtársa, a DVSC fogadja játékosait Debrecenben. A két klub szurkolói között kialakult jó viszony jegyében a Loki ultrái egy közös vonulásra hívták meg a diósgyőrieket a hajdú-bihari megyeszékhelyen.
„Szombaton keleti rangadó következik, a diósgyőri barátaink érkeznek a Nagyerdő szívébe. Ezúton meghívunk minden Diósgyőr és Debrecen szurkolót egy közös vonulásra a Nagytemplomtól a Nagyerdei Víztoronyig” A gyülekező 15:30 órakor veszi kezdetét a Nagytemplom előtt, az indulásra pedig 16:15 órakor kell számítani. A tervek szerint a szurkolók 17:00 órakor érkeznek majd meg a víztoronyhoz – olvasható a dehir.hu-n a Loki felhívása.
A találkozóra már kaphatók a belépők online, a nagyerdeistadion.hu-n, valamint a DVSC Shopban (nyitva hétköznap 15 és 18 óra, szombaton 10 órától 22.30-ig).
A stadion 18 órakor nyit, a kapunyitástól az A5, B1, B2 szektoroknál fan zone-t alakítanak ki a drukkerek részére, különböző játékokkal, amiket a mérkőzés végéig lehet használni. A félidőben lesz pólóágyúzás is, a VIP-ben pedig az összecsapás előtt és a szünetben is élő beszélgetést láthatnak és hallhatnak a DVTK jelenleg sérült, a DVSC-ben nevelkedett játékosával, Szatmári Csabával.
Fontos tudni, hogy a rendőrség április 5-re forgalomkorlátozást rendelt el. Szombaton 10 órától előreláthatólag 22.30 óráig a Nagyerdei körúton, a Pallagi út kereszteződésétől az Ady Endre út kereszteződéséig megállni és várakozni tilos. 17.30-tól előreláthatólag 22.30 óráig a Nagyerdei körúton a Pallagi út kereszteződésétől az Ady Endre út kereszteződéséig minden jármű-, illetve gyalogosforgalom tilos. A lezárt területre csak a külön engedéllyel rendelkező, illetve a vendégszurkolói gépjárművek hajthatnak be.
Fotó: dvtk.eu
Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!