Tengerré vált a kazincbarcikai körforgalom, aki teheti, kerüljön

barcikai csőtörés

Megosztás

Jelentős fennakadást okoz a közlekedésben egy csőtörés Kazincbarcika egyik legforgalmasabb csomópontjánál.

A 26-os főút mentén nemrég átadott körforgalomnál a Jószerencsét út felől érkező szakaszon olyan mértékű vízelöntés alakult ki, hogy a gyalogos és kerékpáros forgalmat teljesen el kellett terelni a területről.

A gépjárműforgalom is csak részlegesen, félpályán haladhat a körforgalomban. A helyzetet súlyosbítja, hogy az érintett útszakasz a város egyik legfontosabb közlekedési csomópontja, így a fennakadás számos lakos mindennapjait érinti.

A hatóságok arra kérik a közlekedőket, hogy fokozott óvatossággal közelítsék meg a területet, és lehetőség szerint válasszanak alternatív útvonalat. A helyreállítási munkálatok már megkezdődtek.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek