Nagyon sima vereséget szenvedett a DVTK Pécsen

Remek, tizenhárom meccses veretlenségi sorozat szakadt meg, a Diósgyőr ezúttal nem tudott felnőni a feladathoz, a Pécs nagyon simán legyőzte az éllovas DVTK-t az NB II-ben.

Merkantil Bank Liga 25. forduló

Pécsi MFC – Diósgyőri VTK 3-0 (1-0)

Pécs, PMFC Stadion, 700 néző. Játékvezető: Csonka Bence (Huszár Balázs, Máyer Gábor).
PMFC: Helesfay – Sági, Dávid Z., Króner, Rácz L., Katona L. – Nikitscher, Geiger, Futó – Bíró B., Hegedűs M. Vezetőedző: Vas László.
DVTK: Póser – Polgár, Szatmári Cs., Belényesi Cs. – Eperjesi, Zsolnai, Lucas, Oláh B., Bárdos – Kocsis D., Horváth Z. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Csere: Kocsis D. helyett Keller, Horváth Z. helyett Eppel, Polgár helyett Könyves mind a 46., Zsolnai helyett Molnár G. a 64., Hegedűs M. helyett Károly B. a 67., Oláh B. helyett Bertus a 76., Bíró B. helyett Hursán a 85., Geiger helyett Bachesz a 90. percben.
Sárga lap: Oláh B. a 4., Bárdos a 39., Rácz L. az 50., Króner a 75. percben.
Gólszerző: Hegedűs M. (1-0) a 39., Bíró B. (2-0) a 66.,  Bíró B. (3-0) a 72. percben.

MESTERMÉRLEG
Vas László: – Nagy öröm, hogy az osztály egyik legjobbja ellen ilyen játékot nyújtottunk. Vártam már ezt a teljesítményt, egy tökéletes nap kellett hozzá…
Kondás Elemér: – A mi szempontunkból sok jót nem mondhatok erről a találkozóról. Gyengén teljesítettünk, az ellenfél jobb volt, jobban akart és rendre megnyerte a párharcokat. Készültünk ugyan a nagy bedobásaikra, mégis ebből kaptunk két gólt. Tizenhárom meccs után szenvedtünk vereséget, ettől még nem megyünk a Sajónak…