Szeméremsértés vétsége miatt emelt vádat a Kazincbarcikai Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki tavaly két alkalommal is szeméremsértő módon mutogatta magát a város belvárosában.
Tovább olvasomKategória: Kék hírek
Fordulat: rendőrök vitték el K. Endrét, a fideszes pedofilbotrány egyik főszereplőjét
Úgy fest, a végső soron a Fidesz óriási bukásához vezető pedofilbotránynak nemhogy nincs vége, de még csak most kezdődik egy új fejezet. Az eredeti ügyben kegyelmet kapott K. Endre, ám volt itt valami hamis tanúzásra való felbujtás vádja is bő két éve, ami kicsit elfelejtődött. De csak mostanáig.
Tovább olvasomIskola előtt rángatott meg egy 11 éves fiút egy apa Miskolcon, felfüggesztettet kaphat
Egy miskolci általános iskola előtt történt erőszakos incidens miatt emelt vádat a Miskolci Járási Ügyészség egy férfi ellen, akit minősített személyi szabadság megsértésének bűntettével vádolnak.
Tovább olvasomHalálos baleset a Tiszán – csaknem öt év után megszületett az ítélet
Jogerős ítélet született annak a tragikus tiszai hajóbalesetnek az ügyében, amelyben egy férfi életét vesztette 2021 őszén. A másodfokon eljáró Miskolci Törvényszék enyhítette az elsőfokú büntetést, de továbbra is bűnösnek mondta ki a vádlottat halált okozó gondatlan veszélyeztetés miatt.
Tovább olvasomFelismeri? Két miskolci tolvajt is keres a rendőrség
Két miskolci lopási ügy gyanúsítottjának azonosításához kéri a lakosság segítségét a Miskolci Rendőrkapitányság – derül ki a kapitányság közleményeiből.
Tovább olvasomMég a női intimtermékek közé is kábítószert rejtettek Ózdon
Sikeresen felszámolt egy regionális kábítószer-terjesztő hálózatot az Ózdi Rendőrkapitányság. A hatóságok hat helyi díler ellen fejezték be a nyomozást, akik nemcsak a városban, hanem a környező kistelepüléseken is aktívan kereskedtek a tiltott szerekkel. Az elkövetők kreatív, ám sikertelen módszerekkel próbálták elrejteni az illegális árut a vizsgáló egyenruhások elől.
Tovább olvasomVizsgálóbizottság alakult a tiszaújvárosi üzembaleset miatt
Belső vizsgálóbizottságot hozott létre a MOL a tiszaújvárosi Olefin-1 üzemegységben történt robbanás okainak és pontos körülményeinek tisztázására – tájékoztatott a vállalat. A cég vezetése szorosan együttműködik a hatóságokkal, miközben az üzemben már megindultak a kármentesítési munkálatok.
Tovább olvasomKét diósgyőri ultrát letöltendő börtönre ítéltek
Szigorú elsőfokú ítéletet hirdetett a Miskolci Járásbíróság annak a szurkolói atrocitásnak az ügyében, amely még a 2024 februári DVTK – Fehérvár FC labdarúgó-mérkőzést követően robbant ki a megyeszékhelyen. A randalírozó ultrák közül tizenegy ember ellen indult eljárás közösség tagja elleni erőszak miatt, a bíróság döntése értelmében pedig most két diósgyőri drukkernek ténylegesen börtönbe kell vonulnia, míg társaik felfüggesztett szabadságvesztéssel úszták meg az esetet.
Tovább olvasomHalállistát készített, tanárt akart ölni – letartóztatták a borsodi általános iskolást
Emberölés előkészületének és személyi szabadság megsértésének gyanúja miatt rendelte el a Miskolci Járásbíróság egy fiatalkorú letartóztatását.
Tovább olvasomBörtönbüntetést kapott az ózdi férfi, aki megrohanta a mentőautót
Két év két hónap szabadságvesztésre és három év közügyektől eltiltásra ítélte az Ózdi Járásbíróság azt a férfit, aki erőszakkal akadályozta meg a mentősöket abban, hogy ellássanak egy artériás sérülést szenvedett beteget. A bíróság azt is kimondta, hogy az elítélt feltételes szabadságra nem bocsátható.
Tovább olvasom