Fiatal paksi támadó érkezhet a DVTK-hoz

Pető Milán

Megosztás

Hamarosan nyílik a téli átigazolási piac, amely várhatóan élénk mozgást hozhat a labdarúgó NB I-ben is. A DVTK-val kapcsolatban felröppent egy hír: a Csakfoci.hu értesülései szerint a miskolci csapat Paksról igazolhat.

A portál információi szerint biztossá válhat a Diósgyőr első szerződtetése a téli transzferidőszakban. A piros-fehérek a Paksi FC 2005-ös születésű támadóját, Pető Milánt szerződtethetik, aki a jelenlegi szezonban a fiatalszabálynak is megfelel. A 20 éves labdarúgó várhatóan kölcsönben váltana csapatot a tavaszi szezonra.

Pető az őszi szezonban rendszeresen szerepelt Bognár György keretében, ám szinte kizárólag csereként kapott lehetőséget. Összesen 14 NB I-es bajnokin lépett pályára a szezon első felében, ebből mindössze kétszer kezdőként, tizenkétszer pedig a kispadról állt be. A támadó így 301 percet töltött a pályán, amely alatt két gólt szerzett és egy gólpasszt osztott ki.

A fiatal játékos 2025 nyarán a Videotontól érkezett az atomvárosiak együtteséhez, melyet októberben sikerült a diósgyőri gárdának legyőznie.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek