Ezek a fejlesztések valósulnak meg idén Ózdon

Megosztás

Elkészült az idei infrastruktúra fejlesztési program – jelentette be Facebook-oldalán Ózd polgármestere, Janiczak Dávid. A bejegyzésből az is kiderül milyen beruházások valósulhatnak meg idén a borsodi településen.

Elkészült az idei infrastruktúra fejlesztési program, amelyet a képviselők javaslatai alapján alakítottak ki. Ennek értelmében a következő fejlesztések valósulnak meg a településen. A polgármester azt is hangsúlyozta, hogy a város minden kerületében lesznek munkálatok.

Vasvár Úti Iskola mellett parkoló bővítés

Malom út és Cséti Ottó utca járdáinak felújítása

Lehel Vezér út 1. előtt térköves parkoló

Bolyki Főút 103–109. mögötti aszfaltos parkoló

Baranyai és Zalai út – járdafelújítás

Szennai focipálya – kerítés és filagória építése

Tábla – járda építés

Rozsnyói és Mekcsey út – járdák felújítása

József Attila úti Coop melletti parkoló újraaszfaltozása

Csépányi orvosi rendelő melletti parkoló aszfaltozása

A polgármester arra is felhívta a figyelmet, hogy a város lehetőségei továbbra is meglehetősen korlátozottak, mindössze 50 millió forintot tudnak ezekre feladatokra fordítani.

Ez jól mutatja, mennyire méltánytalan a jelenlegi finanszírozási rendszer, amiben a megye második legnagyobb városa is filléres gondokkal küzd” – írta bejegyzésében.

A teljes bejegyzést itt tekinthetik meg:

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek