Rendben van ez így? A BAZ megyei kistelepülésen közmunkásokkal tetetik ki a Fidesz plakátjait

Megosztás

Elvileg törvénytelen, gyakorlatilag pedig számos választásnál láthattuk már ezt a módszert a Fidesztől és minden illetékes ilyenkor zavartan félrenéz és nem vesz észre semmit.

A mostani történet főszereplői éppen Alsóvadászon dolgoznak, ezt kapták lencsevégre, amit a Tisza Párt helyi jelöltje, Hatala-Orosz Csaba tett közkinccsé. Bár az olvasók pontosan tudják (nem is rejtették véka alá), hogy a világon semmi sem történik majd ennek nyilvánosságra kerülésétől, maximum hirtelen szabadságon lesznek a közmunkások és szabadidejükben nem találtak jobb elfoglaltságot, mint fideszes plakátokat kirakosgatni borsodi kistelepüléseken.

“Alsóvadászon közmunkásokkal rakatják ki a Fidesz plakátjait. Április 12-e után mi valódi partnerséget ajánlunk, soha nem kényszerítjük arra a polgármestereket, hogy ilyen törvénytelenséget kövessenek el.

Még 39 nap! Ne féljetek!” – írta szerdai bejegyzésében Hatala-Orosz Csaba, Borsod-Abaúj-Zemplén megye 04. számú választókörzetének Tisza Párt által indított képviselőjelöltje. Nekünk mi a véleményünk a plakátrengetegről és a közmunkások “befogásáról”?

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek