NBII: Fölényes DVTK győzelem és gólzáporos döntetlen a Kolorcity-nek

A Merkantil Bank Liga 18. fordulójában a DVTK Győrben játszott az ETO ellen, és az első félidőben két forintos labdát Csirmaz István és Gera Dániel váltott gólra. A második játékrészben Lukács Dániel is beköszönt, és ez a különbség sem túlzó a játék képe, valamint a helyzetek száma alapján.

ETO FC Győr – Diósgyőri VTK 0-3 (0-2)

Gólszerzők: Csirmaz István (0-1) a 13., Gera Dániel (0-2) a 43., Lukács Dániel (0-3) a 65. percben.

Győr, ETO Park, 1107 néző. Játékvezető: Andó-Szabó Sándor (Rózsa Dávid, Ország Péter).
ETO: Ruisz Barnabás – Szujó Attila, Fodor Ferenc, Papp Milán – Kovács Krisztián, Tuboly Máté, Toma György, Kiss Bence, Benczenleitner Barna – Babati Benjámin, Óvári Zsolt Vezetőedző: Tímár Krisztián.
DVTK: Branislav Danilović – Csirmaz István, Szatmári Csaba, Bárdos Bence, Bokros Szilárd – Koman Vladimir, Bényei Ágoston, Bertus Lajos – Gera Dániel, Eppel Márton, Lukács Dániel. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.

Csere: Tuboly Máté helyett Kovács István és Óvári Zsolt helyett Borsos Filip a 46., Eppel Márton helyett Jurek Gábor és Toma György helyett Vitális Milán a 60., Koman Vladimir helyett Radics Márton a 73., Babati Benjámin helyett Kiss Máté a 78., Bertus Lajos helyett Illés Bálint, Bokros Szilárd helyett Farkas Dániel és Gera Dániel helyett Könyves Norbert a 82., Szujó Attila helyett Vincze Ádám a 90+1. percben.
Sárga lap: Tuboly Máté az 5., Papp Milán a 29., Szatmári Csaba a 45+1., Babati Benjámin a 48. percben.

Az őszi szezon utolsó előtti fordulójában hazai pályán rúgtak labdába a Kolorcity Kazincbarcika játékosai, ahol az MTK-t fogadták. A labdarúgó NB II 18. fordulójában a fordulatos meccs végül döntetlenre végződött.

Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest 3–3

Gólszerzők: Ádám F. 15., 86., Pálinkás 38., ill. Zuigéber 40., Németh K. 53., Stieber Z. 65.)