Munkaügyi pert indít Vukmir miatt a Szeged

Megosztás

Szerintük a DVTK által kinevezett vezetőedző jogszerűtlenül járt el a felmondása során.

Mint arról mi is írtunk, a Szeged már néhány nappal korábban is kifogásolta, hogy korábbi vezetőedzőjük, Dragan Vukmir a múlt hétvégén a Tiszakécske elleni NB2-es meccs során a Diósgyőr kispadján ült. Akkor azt állították, hogy a szakember még a felmondási idejét tölti, most pedig az alábbi közleményt adták ki:

“Az elmúlt hét közleményei és eseményei után, klubunk vezetősége továbbra is azt az álláspontot képviseli, hogy az egykori vezetőedzőnk jogszerűtlenül járt el a munkaviszonyának felmondása során. Ezért klubunk a munkaügyi per megindítása mellett döntött.”

A DVTK mindeközben nemrég azt állította, hogy Vukmir érvényes munkaszerződéssel áll az alkalmazásukban. Az ügy pikantériája, hogy a két csapat éppen egymással vív az első osztályba való feljutásért.

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kapcsolódó cikkek