Nem verték nagydobra a váltást: eddigi információink szerint a fővárosból érkezett új főszerkesztő, ráadásul nem is csak a fideszes tulajdonú Mediaworks által vezérelt BAZ megyei nyomtatott újság és a hírportál, hanem két további megyei oldal vezetője is ugyanez a hölgy lett egy személyben. Az elmúlt napokban (sokak szerint nem) váratlanul új főszerkesztője lett a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lap(ok)nak. Már hiába keressük Csákó Attila nevét az impresszumban, nem találjuk. Helyette Vass Kata neve szerepel főszerkesztőként, ráadásul nem is csak a Boonnál találjuk, hanem a Hajdú-Bihar megyei és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei oldalnál is ugyanőt … Bővebben: Új főszerkesztő az Észak-Magyarország és a Boon élén, augusztus 1-gyel vége a napi nyomtatott megjelenésnek