Még jobban izgulhatnak a megyei lapoknál? A Mediaworks leállította a fideszes Metropol kiadását
Bár a hivatalos szövegben az szerepel, hogy csak felfüggesztik a kiadást, de tíz évvel ezelőtt a Népszabadságot is csak felfüggesztették, azóta is ebben az állapotban van és egy szám sem jelent meg 2016 óta. Az állami pénz már nem ömlik a Mediaworkshöz, ennek gyorsan eredményei is vannak-lesznek. Egyes terjesztési pontokról szerda délután már az önkiszolgáló dobozok is eltűntek. Már hetekkel ezelőtt beszámoltunk arról, hogy a fideszes propagandamédia komoly nehézségekkel találja szembe magát így, hogy nem ömlik tovább az állami pénz. A gépezet részét alkották a megyei oldalak is, többek között … Bővebben: Még jobban izgulhatnak a megyei lapoknál? A Mediaworks leállította a fideszes Metropol kiadását