Háromnapos szegedi munka után új szakasz jöhet a független helyi sajtó életében (VIDEÓVAL)
Április 23. és 25. között, a Szegeder vendéglátásában tartotta tavaszi találkozóját a Független Helyi Lapok Közössége, azaz a Fülke, a hazai független helyi sajtó nyolc szerkesztőségét összefogó szakmai közösség. A háromnapos szegedi eseményen az újságírók a következő hónapok közös munkájának kereteiről döntöttek, a legfontosabb teendőket felelős munkacsoportok létrehozásával hajtják végre. A találkozón a miskolci Borsod24, a Debreciner, a kecskeméti KecsUP Hírek, a Szabad Pécs, a nyíregyházi Szabolcs24, a Szegeder, a szolnoki Szol24 és a Veszprém Kukac szerkesztőségeinek képviselői vettek részt. A Fülke egyesületének 2025-ös megalakulása óta ez volt a hálózat … Bővebben: Háromnapos szegedi munka után új szakasz jöhet a független helyi sajtó életében (VIDEÓVAL)