A Kolorcity Kazincbarcika SC egyre nehezebb helyzetbe került az NB I-ben. A sereghajtó észak-borsodi csapat pénteken a Kisvárdától kapott ki 1-0-ra egy a 89. percben megítélt tizenegyesből, így továbbra is a tabella utolsó helyén áll. A kazincbarcikai vezetőség közben tovább építi a keretet: a Nemzeti Sport információi szerint hamarosan bejelentheti kilencedik téli igazolását. Sebök Péter, a 21 esztendős, Svájcban született védekező középpályás a svájci negyedosztályú Winterthur U21-es csapatából érkezhet. A korábbi magyar U18-as válogatott futballista az őszi idényben csapatkapitányként 15 mérkőzésen négy gólt szerzett. Sebök már meg is érkezett Kazincbarcikára, … Bővebben: Utánpótlás-válogatottal próbál menekülni a Barcika a kieséstől, a Nyíregyháza elleni meccs az utolsó mentsvár lehet