Három északkeleti csapat harcol a bennmaradásért – legalább kettő esélyesen kiesik

Az NB I 19. fordulója után kristálytiszta a kép: a Kazincbarcika, a Nyíregyháza és a Diósgyőr közül nagy valószínűséggel kettő búcsúzik az élvonaltól. A három északkeleti gárda minimum 5-6 ponttal maradt le a biztos bentmaradást jelentő helyezésektől. A szezon előtt megírtuk, hogy öt keleti csapat is ott van az élvonalban, ami példátlan. Januárra kiderült, hogy a Debrecen a dobogóért küzd, a Kisvárda stabil középcsapat, a Barcika (11 pont), a Szpari (15 pont) és a DVTK (18 pont) viszont lemaradt a többi csapat mögött: a 9. helyen áll az Újpesttől (23 … Bővebben: Három északkeleti csapat harcol a bennmaradásért – legalább kettő esélyesen kiesik