Nagyon sima győzelem a Szpari ellen
A Fizz Liga 5. fordulójában szombat este Nyíregyházán lépett pályára a Diósgyőr. Bár a szezon eddig finoman szólva sem a DVTK elképzelései szerint alakultak, a rangadó jó lehetőséget kínált arra, hogy a csapat visszataláljon a győztes útra. „Nem kérdés, hogy rendkívül fontos mérkőzés előtt állunk. A szurkolóink számára ez mindig különleges összecsapás, és nekünk is bizonyítanunk kell, hiszen a bajnoki rajt elmaradt a várakozásoktól. Amikor két szomszédvár találkozik, az a legjobb alkalom, hogy megmutassuk a mentalitásunkat” – hangsúlyozta Vladimir Radenković vezetőedző a mérkőzés előtt. A DVTK legutóbb a Kazincbarcika ellen … Bővebben: Nagyon sima győzelem a Szpari ellen