Jön a borsodi derbi a tabella végéről: DVTK–Kazincbarcika szombaton; két diósgyőri játékostól pedig megváltak

Szombaton 18:15-től különleges összecsapásnak lehet tanúja a miskolci közönség, amikor a Fizz Liga negyedik fordulójában egymással találkozik az NB I két borsodi együttese. A DVTK és a Kolorcity Kazincbarcika SC meccsén nemcsak a regionális rivalizálás lesz a tét, hanem mindkét csapat számára létfontosságú pontokat jelent a tabella alján vívott küzdelemben. A találkozó különös pikantériáját adja, hogy jelenleg a bajnokság két leggyengébb teljesítményét nyújtó csapata csap össze. Nem ilyen kezdésről álmodott egyikcsapat sem, a KBSC az utolsó hely tanyázik, a Diósgyőr az utolsó előtti pozícióban (igaz, pontban ugyanúgy állnak, mint a … Bővebben: Jön a borsodi derbi a tabella végéről: DVTK–Kazincbarcika szombaton; két diósgyőri játékostól pedig megváltak